>>>Zabava<<<
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


by ckaba i baxta
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyPet Nov 06, 2009 2:08 pm

Eee...svima...Sorry sto pisem ovdje,ali nema odgovarajuce teme..Grooznoo..Imam dosta prijedloga ali evo jedan prijedlog,i jedno pitanje.:
1)-Mislim da bi administratori trebali da uvedu dosta new tema...(ove su vec boring)
2)-Zasto je sve manje,manje i manje online ovdje??
Cekammm odgovor..:-*
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa
Admin
MiLeNa


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 16.08.2009
Godina : 29
Lokacija : Old Trafford.........Marakana

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyNed Nov 08, 2009 2:31 am

pa Jeco...nismo mi sada neki forum,nznm ni ja...kao svet....................na ovom forumu je regovano oko 30 clanova.....sta ces vise...neki su banovani..neki ovo..neki ono...hahah....a ja ne znam zasta ce nam vise tema(ako si mislila mozda na podforume....a teme i vi mozete praviti...;) ) kada i na ove sto postoje jedva odgovarate....lol!

PS. nadam se das ce na zimskom raspustu biti vise clanova online...;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.super-zabava.forumsr.net
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyNed Nov 08, 2009 5:09 am

Eh....Sta ste ako niste forum?Hm?Ima li uopste odgovora..xD..:)...
Nekako mi glupo pisemo samo ja,angel i ti Ckaba..:P..Ovako je bas boring,odgovaramo svi na stalno na iste temee,i to je to..xD..:S..:S...Banovani?Hm?Ko?Hm?:)..hahaha

P.S.Nadam se i ja,jer ovako ne lici na forum,a ni na zabavu..Grr...pfff..:)
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa
Admin
MiLeNa


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 16.08.2009
Godina : 29
Lokacija : Old Trafford.........Marakana

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyUto Nov 10, 2009 1:16 pm

sta da ti radiiiim?!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.super-zabava.forumsr.net
baxta
Admin
baxta


Broj poruka : 652
Datum upisa : 16.08.2009

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyPet Nov 13, 2009 12:16 pm

jeco ne moraju admini da otvaraju teme,za to su zaduzeni clanovi... pa sta kad bi vam mi postavljali teme,vecina vam se nebi svidjela... tako nekad svako za sebe otvori temu!

i nadam se da ce biti sve vise i vise online korisnika... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyČet Jan 07, 2010 12:04 pm

E pa sad!
'Ajdee narode navaliteee!Pisiteee!Komentarisiteee!:D
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa
Admin
MiLeNa


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 16.08.2009
Godina : 29
Lokacija : Old Trafford.........Marakana

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyPet Jan 08, 2010 3:58 pm

hahaa....sta da komentarisemo?! to da si se i ti napokon pojavila na ovom forumu?! heheeheh zzam se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.super-zabava.forumsr.net
unique angel <3 Pssss
Pricalica
Pricalica
unique angel <3 Pssss


Broj poruka : 1577
Datum upisa : 01.09.2009
Lokacija : sa njim hihi my love....forever...xDDD

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptySub Jan 09, 2010 5:24 am

Citat :
hahaa....sta da komentarisemo?!
Nazad na vrh Ići dole
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyUto Jan 12, 2010 8:08 am

ManUtdGirl94 ::
hahaa....sta da komentarisemo?! to da si se i ti napokon pojavila na ovom forumu?! heheeheh zzam se

Jeste stvarno,jedno vrijeme sam bila zaboravila sifruu.!:)..A i komp.mi je nesto kocio...
Vazno je da sam sada tu!!!I Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? 284902
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa
Admin
MiLeNa


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 16.08.2009
Godina : 29
Lokacija : Old Trafford.........Marakana

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptySre Jan 13, 2010 8:07 am

hahaha...mogla si mi se obratiti...da ti promijenim sifru...xDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.super-zabava.forumsr.net
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptySre Jan 13, 2010 8:25 am

A da!:)..ALi znala sam da je promijenim,nego nisam znala koji sam mail uzela..:)..To je bio problem..:)..Ali ajd' bogati,kao sto rekoh vazno je da sam sada tu?:)
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa
Admin
MiLeNa


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 16.08.2009
Godina : 29
Lokacija : Old Trafford.........Marakana

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyČet Jan 14, 2010 4:27 pm

yes of skroooooooz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.super-zabava.forumsr.net
Jeca IX5
Stariji Clan
Stariji Clan
Jeca IX5


Broj poruka : 627
Datum upisa : 17.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Bileca

Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? EmptyPet Jan 15, 2010 2:45 am

Ofc..xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?   Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Opet nmg da nadjem odgovarajuce mjesto za moj folder..:S..:S...Moze ovdje?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nisam znala gdje da ovo napisem..:O.I odlucih Ovdje..:P...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
>>>Zabava<<< :: DOBRODOSLI NA ZABAVA FORUM :: ---Pohvale,kritike i sugestije----
Skoči na: